תפריט נגיש
 

המלצות

מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו ?

לקוחות
ממליצים

חשוב לי שתהיו מרוצים, מאוד חשוב.
אני מודה, משמח את ליבי לדעת שמעבר לעבודה, בטאגרופ עושה טוב לאנשים, וטוב לעסקים.

לכל אדם בעולם יש את היכולת לעשות יותר טוב למי שסביבו, בחיוך, באכפתיות או במעשה, הפעולות הפשוטות הללו יוצרות סביבה שכיף לחיות בתוכה.

לנו כבעלי עסקים, יש את הזכות להיפגש ולפעול עם אנשים רבים, ומתוך כך מעגל ההשפעה שלנו גדל.
יש לנו את הכוח ליצור תרבות עסקית חדשה, כזו ששמה אל מול עינה הוגנות, מקצוענות ואכפתיות, תרבות חדשה לא מגיעה ממשלה כלשהי, אלא מאנשים שנמצאים "בשטח",מה שנדרש הוא שיהיה לנו אכפת ולעשות את המיטב שלנו.

אתם שמתעניינים בנו מוזמנים להכיר אותנו אישית, וגם דרך עיני הלקוחות שלנו. 
אם אתם לקוחות וצופים בדף הזה - נשמח לקבל כמה מילים גם מכם :)

בהערכה גדולה לכל לקוחותינו, ולכל מי שפינה מזמנו כדי לכתוב המלצה,
לכל העשיה וההשתדלות של בעלי העסקים, יוזמי האתרים ואנשים באשר הם

אבירם כהן,
בעלים

Marc Crow
הילה עזרן - מנכ''ל
בחודשים האחרונים נבנה אתר הבית של החברה שלי – בשפה העברית ובשפה האנגלית עי חברת בטאגרופ. תהליך בניית האתר החל בפגישת הכרות עם מנכל החברה ולאחר מכן פגישה נוספת ומעמיקה בה בחנו לפרטי פרטים את הצרכים המדויקים של החברה באתר, שהוא בעצם אתר – חנות עם לא מעט ידע מקצועי, פרסומים, אפשרויות לרכישה בארץ ובעולם ועוד. התייחסותו של אבירם, מנכל בטאגרופ היתה רצינית ומקצועית מאוד, ולשימחתי כך היתה התנהלות הדברים בהמשך אל מול צוות העובדים בחברה (מתכנתים, מעצבים, אנשי תוכן וכו). במהלך תקופת בניית האתר נתקלנו מפעם לפעם בשינויים מסיבות שונות וגם אז , חוויתי סבלנות וסובלנות אשר ראויה להערכה רבה ואינה מובנת מאליה. הרצון העז לשירות בלתי מתפשר, תוך שמירה על רף מקצועי גבוה, זמינות ואדיבות אינה עניין של מה בכך ואני מוקירה כל רגע בתהליך העבודה המשותפת וכל אחד מעובדי החברה. תודתי לחברת בטאגרופ גדולה ו בכל שאדרש לבצע בעתיד, תהיה חברה זו הבחירה הראשונה שלי. המון תודה מקרב לב, יישר כוח...
בין אם תרצו להקים אתר חדש, לשדרג אתר קיים, או לבחון איך לקבל פניות מהאיטרנט, נשמח לעזור
 

ואהבת לרעך כמוך אהבת?
הוסף לאתרך