תפריט נגיש
 

בניית אתרים לרואי חשבון

אתר של רואי חשבון צריך לשדר יציבות, ביטחון כלכלי, רצינות ודייקנות. איך עושים את זה?


בניית אתרים לרואי חשבון

לכל חברה צריך שיהיה אתר מקצועי, שיהיה הפנים של החברה עבור לקוחות ומתעניינים. אתר עסקי מהווה כלי שיווקי משמעותי ביותר, בעולם שבו אם מישהו מחפש אתכם, הוא עושה זאת קודם כל באינטרנט. אם לא תהיו שם – לא ימצאו אתכם. יחד עם זאת, אתר חובבני, לא נוח למשתמש, לא ברור או כזה שמעמיס מידע על גולשיו – הוא כזה שיכול להסב נזק לעסק אותו הוא מייצג. לכן, חשוב להקים אתר מקצועי, שידבר לקהל היעד שלכם, שיהיה נוח למשתמשים בו, שיהיה אינפורמטיבי אבל רלוונטי ושיציג את העסק באופן מקצועי ושיווקי.

איפון לקוח והתאמת האתר

אנחנו בבטא גרופ, מתמחים בהקמת אתרים, תוך אפיון הלקוח שלנו, הגדרת קהל היעד שלו והתאמת האתר לאותם מאפיינים שהגדרנו. בנוסף להתאמות עיצוביות ולשפת המותג, צוות המתכנתים שלנו יקודד את האתר באופן מקצועי ומדויק, מה שיאפשר לגולשים שלכם חוויית משתמש מצוינת. כמובן שלכל עיסוק ולכל תחום ישנם עיצובים שמתאימים לו, כאשר אנו ממליצים ללקוח על העיצוב המומלץ ונותנים בידיו את הכלים להחליט מה מתאים לעסק שלו.

גם רואי חשבון צריכים אתר עסקי

בתור נותני שירות עסקי לעצמאים ולחברות, אתר של רואי חשבון צריך לשדר יציבות, ביטחון כלכלי, רצינות ודייקנות – כמובן שאלה הקווים הכלליים ביותר לאפיון האתר וכל אתר לגופו, מאופיין באופן פרטני, כך שבסופו של הליך יהיה לכם אתר עסקי מקצועי שאתם מרגישים שלמים איתו, ככזה שמייצג אתכם.

כל מה שמסביב

בבטא גרופ אנו דואגים לכל מה שצריך בשביל הקמה מא' ועד ת' של אתר מתפקד. כלומר, אנו ניתן בידיכם את הכלים לקדם את האתר, אם באמצעות תוכן שיווקי מקורי ואם באמצעות כלי הקידום המוצעים ברשת. עם בטא גרופ האתר שלכם יתוכנן, יעוצב, יקודד, ייכתב ויקודם – הכול לפי מה שדרוש לכם.

השאר תגובה

בין אם תרצו להקים אתר חדש, לשדרג אתר קיים, או לבחון איך לקבל פניות מהאיטרנט, נשמח לעזור
 

ואהבת לרעך כמוך אהבת?
הוסף לאתרך