תפריט נגיש
 

בניית אתרים לחברות בנייה


כל עסק שמכבד את עצמו ורוצה שהלקוחות יוכלו למצוא אותו בשעה שהם משוטטים בנבכי האינטרנט, מחזיק אתר עסקי תדמיתי. עידן החיפוש אחר עסקים בדפי זהב חלף מן העולם (או שבעצם עבר גם הוא לאינטרנט) וכיום, אם לקוח קיים או פוטנציאל רוצה למצוא אתכם – דבר ראשון הוא מחפש אתכם בגוגל. אבל זה לא נגמר בהקמת אתר ונגמר הסיפור – כי הרי אם לא תשקיעו בקידום האתר, הרי שגם בתוצאות החיפוש בגוגל אתם עלולים להימצא רק לאחר מספר עמודים, כאשר הגולש הממוצע אינו עובר את העמוד השלישי של תוצאות החיפוש. לכן, אתם צריכים שירות של בניית אתרים לצד קידום אתרים, בכדי להיות נגישים לאלפי לקוחות פוטנציאליים.

מה מרוויחה חברת בנייה מאתר תדמית?

דבר ראשון מדובר בחשיפה. חשיפה לאלפי גולשים, חשיפה ללקוחות פוטנציאליים וחשיפה לכל מי שמתעניין בפעילות העסקית ו/או המסחרית של החברה. דבר שני, מדובר בזמינות ללקוחות הקיימים שלכם – במקום שיתקשרו אליכם כל יום, הלקוחות יכולים פשוט לפנות אליכם באתר, לקבל מידע, להשאיר פרטים ולשאול שאלות בכל זמן שנוח להם, כך שאתם תוכלו לחזור אליהם בשעות העבודה של העסק.

בטא גרופ – שירותי הקמה וקידום אתרים

בבטא גרופ אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות כולל, מא' ועוד ת', כך שגם לכם יהיה אתר עסקי, בו תוכלו ליידע את הלקוחות והמתעניינים לגבי פרויקטים שחברת הבנייה שלכם שותפה בהם, פרויקטים שעומדים לפני סיום והיצע של נכסים שכבר עומדים למכירה באותו הזמן הנתון. חברת בטא גרופ מספקת שירותי הקמת אתר, תוך אפיון העסק, מיתוג, הגדרת שפת המותג, חלוקה לקטגוריות באתר, כתיבת תכנים שיווקיים לקידום האתר, תכנות האתר ועיצובו, לרבות העלאת התכנים הגרפיים והמילוליים. רוצים אתר לעסק שלכם? צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

השאר תגובה

בין אם תרצו להקים אתר חדש, לשדרג אתר קיים, או לבחון איך לקבל פניות מהאיטרנט, נשמח לעזור
 

ואהבת לרעך כמוך אהבת?
הוסף לאתרך